Polecamy

Jak znaleźć dobre wypełnienia kompozytowe?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wypełnienia kompozytowe to uzupełnienia w kolorze zęba, które można stosować w leczeniu wielu problemów stomatologicznych, w tym ubytków i pęknięć.

Materiał ten jest wykonany z połączenia proszku szklanego, żywicy i tworzywa sztucznego. Można go dopasować do odcienia zębów i jest on bardziej trwały niż wypełnienia amalgamatowe (metalowe).

Dlaczego warto zastosować wypełnienia kompozytowe?

Kompozyt jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ jest trwały i stosunkowo niedrogi. Wypełnienia kompozytowe są zakładane przez dentystę w taki sam sposób jak inne wypełnienia, przy użyciu specjalnych narzędzi, które pomagają zminimalizować uszkodzenia otaczających zębów lub dziąseł podczas zakładania.

Jak wybrać odpowiednie wypełnienia?

Wybierz kompozyty stomatologiczne – e-meditrans.pl, które pasują do koloru Twoich zębów, tak aby wypełnienie płynnie się z nimi łączyło. Dzięki temu Twój uśmiech będzie wyglądał naturalnie. Dobry specjalista z pewnością pomoże Ci dokonać tego wyboru.

Weź pod uwagę zdrowie dziąseł przy wyborze wypełnień kompozytowych. Wypełnienia kompozytowe mają wysoką wytrzymałość i są bardzo trwałe, co oznacza, że dobrze znoszą siły żucia i z czasem pozostają mocno związane z zębem. Mogą one się jednak nie sprawdzić, jeśli cierpisz na choroby dziąseł, ponieważ warunki te mogą z czasem spowodować pęknięcia materiału łączącego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W jakich miejscach publicznych należy postawić flagę narodową?
W jakich miejscach publicznych należy postawić flagę narodową?
Eksponowanie flagi nie jest sprawą oczywistą. Nieumiejętne posługiwanie się flagami np. narodowymi może być karalne. Nad prawidłowym rozmieszczeniem flagi czuwa […]
Jakie części komputerowe można kupić w internecie?
Jakie części komputerowe można kupić w internecie?
Każdy sprzęt, zwłaszcza ten elektroniczny wymaga regularnego wymienienia części by nadążał za aktualnymi potrzebami. Komputer, który nie posiada wystarczająco mocnego […]
Dlaczego wygodne miejsce do karmienia noworodka jest tak ważne dla młodej mamy?
Dlaczego wygodne miejsce do karmienia noworodka jest tak ważne dla młodej mamy?
Pierwsze tygodnie, a nawet miesiące życia dziecko spędza na spaniu lub jedzeniu. Zazwyczaj obie te czynności odbywają się w towarzystwie […]
Ostatnie wpisy