Polecamy

Z jakimi udogodnieniami może wiązać się lot prywatnym samolotem?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lot prywatnym samolotem to obecnie rozwiązanie nie tylko dla multimiliarderów. Ten szybki i wygodny sposób podróżowania do wskazanego miejsca na świecie staje się coraz bardziej dostępny. 

Wynajęcie prywatnego odrzutowca. Dla kogo?

Z usług firm oferujących prywatne przeloty korzystają przede wszystkim biznesmeni. Dla nich najważniejsza jest oszczędność czasu i duża elastyczność jaką zapewnia transport prywatny. Samolot podstawiany jest o określonej przez zamawiającego porze np. po zakończonym spotkaniu. Gdy zajdzie taka potrzeba można bez problemu zmienić miejsce docelowe. W przypadku lotów przewoźników standardowych jest to bardzo utrudnione. 

Prywatne loty grupowe są popularne wśród świata sportu. Dla drużyn sportowych udających się na zawody, czy zgrupowania wraz z ekipą trenerów i  lekarzy to doskonałe rozwiązanie. Z prywatnych czarterów korzystają z też korporacje organizujące eventy firmowe czy wymianę personelu. Prywatne odrzutowce to doskonałe rozwiązanie również dla osób prywatnych. Transport uczestników wesela do Toskanii czy wyjazd z grupą przyjaciół do przepięknego ale trudno dostępnego zakątka Francji? To już nie jest problem. Doskonale sprawdzi się tu bowiem oferta brokerów lotniczych. 

Lot prywatnym samolotem. Co można zyskać?

Lot prywatnym odrzutowcem to przede wszystkim komfort. Niebagatelne znaczenie ma też oszczędność czasu. Nie trzeba być na lotnisku dwie godziny przed startem. Wystarczy 10 minut. Na lotnisku pasażer prywatnego samolotu omija długie kolejki do odprawy. Unika uciążliwych przesiadek  a tym samym problemów z tranzytem. Na pokład prywatnej taksówki można zabrać ciężki czy nietypowy bagaż. Koniecznie trzeba też zwrócić uwagę na prywatność i dyskrecję jaką daje taki lot. No i nie można zapominać o wysokiej klasy obsłudze na pokładzie w tym cateringu uwzględniającego nasze wymagania.

„Empty legs” – taksówka powietrzna dla każdego?

Latanie prywatnymi samolotami to kosztowny luksus. Istnieje jednak możliwość podróży prywatnym odrzutowcem w korzystnej cenie. To usługa „empty legs” oferowana m.in. przez https://jetpartner.pl. Samolot, który leci po klienta lub wraca pusty może nas przecież zabrać. Aktualizowana na bieżąco oferta takich lotów to wspaniały sposób na przeżycie niesamowitej przygody na pokładzie luksusowej taksówki powietrznej. I to w cenie regularnego biletu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Powszechnie używane narzędzia stolarskie
Powszechnie używane narzędzia stolarskie
Do pracy z drewnem potrzebne są nie tylko cierpliwość i umiejętności, ale też zestaw solidnych narzędzi. Bez względu na to, […]
Jaka odzież wierzchnia sprawdzi się zimowe spacery?
Jaka odzież wierzchnia sprawdzi się zimowe spacery?
Mróz, spadające płatki śniegu i skrzypiący pod butami biały puch. Brzmi bajkowo, ale żeby w pełni korzystać z uroków tej […]
Jak upiększyć swój ogród?
Jak upiększyć swój ogród?
Ogród jest najpiękniejszym miejscem w domu. Ludzie uwielbiają spędzać czas w ogrodzie, szczególnie w sezonie letnim. Ogród wnosi do życia […]
Ostatnie wpisy