Polecamy

W jakie elektroniczne gadżety możemy wyposażyć nasz samochód?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jest wiele rzeczy, w które możemy wyposażyć nasze samochody. Niektóre z nich są praktyczne i przydatne, a inne to tylko nice-to-haves. Oto lista elektronicznych gadżetów, które przydadzą się w każdym samochodzie:

Dashcam

To najlepszy sposób na nagranie tego, co dzieje się na drodze i zabezpieczenie się przed ewentualnymi wypadkami. Świetnie nadaje się również do celów obserwacyjnych, jeśli obawiasz się, że Twój samochód zostanie skradziony lub uszkodzony przez kogoś innego.

Lokalizator GPS

To urządzenie pozwala na śledzenie lokalizacji pojazdu poprzez jego system GPS. Możesz również użyć go do włączenia geofencing, dzięki czemu otrzymasz alert, jeśli ktoś poruszy Twój samochód z wyznaczonego miejsca.

Samochodowy system alarmowy/zdalne uruchamianie/ bezkluczykowy dostęp/zdalny zamek

Te funkcje bezpieczeństwa pomagają zniechęcić złodziei do kradzieży pojazdu lub włamania się do niego, gdy jest on zaparkowany bez nadzoru przez dłuższy czas (np. przed centrum handlowym). Dobrym przykładem mogą być bezkluczykowe systemy zapłonu, które umożliwiają kierowcom zdalne uruchamianie pojazdów za pomocą bezprzewodowego pilota, zamiast ręcznego wkładania kluczyka do stacyjki, jak ma to miejsce w tradycyjnych samochodach (co ułatwia złodziejom kradzież kluczyków innych osób).

Bluetooth

Jest to kolejny świetny gadżet dla każdego właściciela samochodu, ponieważ pozwala na podłączenie telefonu lub odtwarzacza muzyki do samochodowego systemu rozrywki, dzięki czemu możesz słuchać swoich ulubionych utworów podczas podróży.

Osoby zainteresowane różnymi akcesoriami samochodowymi, mogą z powodzeniem przejrzeć asortyment znajdujący się na stronie https://sklep.avt.pl/category/akcesoria-samochodowe i odnaleźć urządzenie, które spełni nasze potrzeby.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jaką wybrać pościel do sypialni?
Jaką wybrać pościel do sypialni?
Pościel satynowa jest jednym z naszych najpopularniejszych produktów, ponieważ zapewnia luksusowy wygląd i wrażenie, które doskonale sprawdzą się w każdej […]
Wykonywanie jakich ćwiczeń może przynieść błyskawiczne efekty?
Wykonywanie jakich ćwiczeń może przynieść błyskawiczne efekty?
Obecnie liczne grono osób pragnie zadbać o swoją sylwetkę. Z tego powodu coraz popularniejsze stają się różnego rodzaju aktywności. Nie […]
Jak dużą rolę odgrywa tkanina w konstrukcji i wykonaniu mebli?
Jak dużą rolę odgrywa tkanina w konstrukcji i wykonaniu mebli?
Meble to jedne z najważniejszych elementów wyposażenia w każdym domu czy mieszkaniu. To one w dużym stopniu decydują bowiem o […]
Ostatnie wpisy