Polecamy

Jakie są akcesoria do odkurzaczy centralnych?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Systemy centralnego odkurzania składają się z trzech głównych elementów: węża, który podłącza się do gniazda odkurzacza w domu; jednostki ssącej, która znajduje się na zewnątrz domu; oraz silnika elektrycznego, który zasila ssanie.

Akcesoria do systemów centralnego odkurzania zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić sprzątanie. Niektóre z nich obejmują:

Wąż 

Wąż jest używany do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, takich jak rogi sufitu, pod meblami i tak dalej. Posiada również przedłużacz, który może być używany do sięgania jeszcze dalej lub pod różnymi kątami niż zwykły wąż.

Różdżki przedłużające 

Są to jakby małe różdżki, które dołączasz do węża, aby przedłużyć jego długość. Są one dostępne we wszystkich rozmiarach, od bardzo krótkich do bardzo długich i są przydatne do dostania się do ciasnych miejsc, gdzie dłuższy wąż nie jest praktyczny (np. pod łóżkiem).

Narzędzia szczelinowe 

Są to małe przystawki, które pasują do zwykłego węża i pozwalają dostać się do ciasnych miejsc, takich jak między poduszkami kanapy lub za nogami mebli, gdzie brud ma tendencję do gromadzenia się, ponieważ jest poza zasięgiem normalnych narzędzi czyszczących, takich jak miotły i mopy. Zazwyczaj mają miękkie włosie, więc nie rysują powierzchni, gdy sprzątasz w pobliżu delikatnych przedmiotów, takich jak sprzęt elektroniczny czy dzieła sztuki.

Jeśli chcesz z nich skorzystać, to akcesoria do odkurzaczy centralnych Kraków, jest miastem, w którym z łatwością to zrealizujesz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W jakich miejscach najlepiej sprawdzi się zmywarka tunelowa?
W jakich miejscach najlepiej sprawdzi się zmywarka tunelowa?
Współcześnie w branży gastronomicznej powszechnie wykorzystuje się zmywarki tunelowe. Są to zaawansowane urządzenia przeznaczone stricte do ciągłego zmywania naczyń w […]
Dekoracyjne i praktyczne poduszki do domu
Dekoracyjne i praktyczne poduszki do domu
Poduszki są nie tylko ważną częścią pościeli, ale również elementem dekoracji wnętrz. Rozłożone w salonie czy sypialni dodają im przytulności […]
Co przyspieszy zapuszczenie zarostu?
Co przyspieszy zapuszczenie zarostu?
Rola kosmetyków w dążeniu do uzyskania imponującego i pokaźnego zarostu jest bardzo duża. Broda wymaga przeprowadzania paru podstawowych zabiegów, aby […]
Ostatnie wpisy