Polecamy

Jak oszczędzać na codziennych zakupach?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dokonywanie zakupów to nasza codzienność. Właściwie każdego dnia robimy zakupy spożywcze. Niektórzy codziennie udają się do sklepu, żeby na bieżąco zapełniać lodówkę, inni robią większe zakupy raz w tygodniu. Zatem codziennie zostawiamy w sklepie od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Dobrze jest kupować sprytnie i zaoszczędzać przy tym pieniądze. Wiele sklepów nam to ułatwia, wprowadzając różnego rodzaju akcje promocyjne.

Gazetki promocyjne

Idealnym rozwiązaniem dla osób oszczędnych są gazetki promocyjne. Wydaje je większość dużych sklepów. Najczęściej pojawiają się one raz w tygodniu. W gazetach znajdziemy informacje o trwających kampaniach promocyjnych oraz zniżkach. Dużą popularnością ostatnio cieszą się akcje kupowania większej ilości produktów w mniejszych cenach.

To rozwiązanie jest idealne dla osób, które robią zakupy rzadziej. Gazetki promocyjne można dostać w siedzibach sklepów. Najczęściej są umieszczone zaraz przy wejściu lub przy kasie. Takie gazetki znajdziemy też w internecie, na stronach sklepów, czy w serwisach tematycznych, takich jak https://dino.gazetkapromocyjna.com.pl/.

Karty stałego klienta

Nawet najmniejsze sklepy wprowadzają karty stałego klienta. Kartę można zdobyć w sklepie, a za jej otrzymanie nie płacimy zupełnie nic. Przystępując do programu lojalnościowego mamy okazję skorzystać z wielu rabatów i promocji. Często obniżki cen produktów dotyczą tylko posiadaczy karty. Jej posiadanie nie wiąże się z żadnymi kosztami, a jedynie przynosi korzyści w postaci oszczędności.

Aplikacje

Wiele sklepów, idąc z duchem czasu wprowadza promocje dla posiadaczy aplikacji. Aplikacje można pobrać ze swojego sklepu dedykowanego dla Androida czy iPhone’a. Działa to na bardzo podobnej zasadzie jak karta stałego klienta i jest formą programu lojalnościowego. Posiadając taką aplikację, także możemy liczyć na różnego rodzaju akcje promocyjne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Druk książek – jaką oprawę dokładnie wybrać?
Druk książek – jaką oprawę dokładnie wybrać?
Firmy poligraficzne przyjmują do realizacji coraz więcej zamówień. O ile kiedyś taka działalność kojarzona była w głównej mierze z drukiem […]
Jak zaskoczyć bliską osobę niebanalnym prezentem?
Jak zaskoczyć bliską osobę niebanalnym prezentem?
Kobiety niezależnie od wieku uwielbiają otrzymywać prezenty, a zwłaszcza te niebanalne, wyszukane i przemyślane sprawiają im najwięcej radości i satysfakcji. […]
Jak przygotować się do remontu? Krótki przewodnik dla początkujących
Jak przygotować się do remontu? Krótki przewodnik dla początkujących
Pierwszy poważny remont mieszkania może być z początku dość przerażający. Zanim fachowcy wkroczą do kuchni, łazienki czy też salonu, warto […]
Ostatnie wpisy