Polecamy

Jak oszczędzać na codziennych zakupach?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dokonywanie zakupów to nasza codzienność. Właściwie każdego dnia robimy zakupy spożywcze. Niektórzy codziennie udają się do sklepu, żeby na bieżąco zapełniać lodówkę, inni robią większe zakupy raz w tygodniu. Zatem codziennie zostawiamy w sklepie od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Dobrze jest kupować sprytnie i zaoszczędzać przy tym pieniądze. Wiele sklepów nam to ułatwia, wprowadzając różnego rodzaju akcje promocyjne.

Gazetki promocyjne

Idealnym rozwiązaniem dla osób oszczędnych są gazetki promocyjne. Wydaje je większość dużych sklepów. Najczęściej pojawiają się one raz w tygodniu. W gazetach znajdziemy informacje o trwających kampaniach promocyjnych oraz zniżkach. Dużą popularnością ostatnio cieszą się akcje kupowania większej ilości produktów w mniejszych cenach.

To rozwiązanie jest idealne dla osób, które robią zakupy rzadziej. Gazetki promocyjne można dostać w siedzibach sklepów. Najczęściej są umieszczone zaraz przy wejściu lub przy kasie. Takie gazetki znajdziemy też w internecie, na stronach sklepów, czy w serwisach tematycznych, takich jak https://dino.gazetkapromocyjna.com.pl/.

Karty stałego klienta

Nawet najmniejsze sklepy wprowadzają karty stałego klienta. Kartę można zdobyć w sklepie, a za jej otrzymanie nie płacimy zupełnie nic. Przystępując do programu lojalnościowego mamy okazję skorzystać z wielu rabatów i promocji. Często obniżki cen produktów dotyczą tylko posiadaczy karty. Jej posiadanie nie wiąże się z żadnymi kosztami, a jedynie przynosi korzyści w postaci oszczędności.

Aplikacje

Wiele sklepów, idąc z duchem czasu wprowadza promocje dla posiadaczy aplikacji. Aplikacje można pobrać ze swojego sklepu dedykowanego dla Androida czy iPhone’a. Działa to na bardzo podobnej zasadzie jak karta stałego klienta i jest formą programu lojalnościowego. Posiadając taką aplikację, także możemy liczyć na różnego rodzaju akcje promocyjne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie części w skuterze wymagają regularnych wymian?
Jakie części w skuterze wymagają regularnych wymian?
Z roku na rok wzrasta liczba osób decydujących się na zakup skutera. Sprawdza się on bowiem doskonale jako środek transportu […]
Co ubrać na imprezę?
Co ubrać na imprezę?
Wyjście na imprezę jest zazwyczaj niemałą atrakcją, szczególnie dla kobiet. Godziny przygotowań i wymyślania kreacji mogą spędzać sen z powiek. […]
Jak świadomie gospodarować wytwarzanymi odpadami?
Jak świadomie gospodarować wytwarzanymi odpadami?
Większość opakowań, które możemy spotkać w sklepach, jest wykonana z plastiku. To właśnie ten rodzaj tworzywa sztucznego jest obecnie największą […]
Ostatnie wpisy