Polecamy

Co jest takiego magicznego w naklejkach, że zawsze zdobywają naszą uwagę?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Naklejki już wcześniej były bardzo kreatywne, obecnie są kreatywne i atrakcyjniejsze, przez nowe metody druku. Ludzie uwielbiają ozdabiać naklejkami swoje auta, rowery, czy też laptopy. Naklejki stały się tak popularne w dzisiejszych czasach, choćby dlatego, że pozwalają nam wyrazić nas samych i ukazać naszą kreatywność.

Co sprawia, że naklejki są tak wyjątkowe?

Kiedy myślisz naklejki serwisowe, co przychodzi Ci do głowy? Dla większości ludzi ich pierwsza myśl to prawdopodobnie jakaś dziecinna rzecz jak zbieranie naklejek w książkach lub umieszczanie ich na pudełkach na lunch jako dzieci.

Ale dorośli również uwielbiają zbierać naklejki – nawet jeśli się do tego nie przyznają! Niektórzy ludzie mają nawet całe kolekcje naklejek, które dumnie eksponują na swojej własności (a czasem nawet płacą za nie duże pieniądze). Mają wartość sentymentalną, kolekcjonerską, czasami kojarzą się ze wspomnieniami, trudno więc nie przyznać, że są po prostu super!

Szukając głębiej…

Odpowiedź leży również w psychologii. Naklejki serwisowe są jedną z najbardziej popularnych form skupiania uwagi, ponieważ dają nam poczucie kontroli nad naszym środowiskiem oraz możliwość oznaczania go – możemy utożsamiać oklejone przedmioty z pewnymi zadaniami, które musimy wykonać, a skupiając uwagę na naklejce np. pobudzamy nasz wyobraźnię, lub wzmagamy produktywność.

Co przemawia za ich atrakcyjnością?

1) Mogą reprezentować dosłownie wszystko,

2) ich jakość i trwałość jest na naprawdę wysokim poziomie,

3) mogą reprezentować nasze ulubione filmy, zespoły, gry, czy też konkretne postacie z popkultury,

4) mogą być kosztowne i kolekcjonerskie, ale również pospolite i niedrogie,

5) nie ma takiej rzeczy, której nie mogłaby reprezentować naklejka, przez co zawsze zdobędziemy takie, które oddają nasz charakter.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Ubrania dla kobiet puszystych bez ograniczeń
Ubrania dla kobiet puszystych bez ograniczeń
W sklepach internetowych xxl zainteresowane kobiety mogą w dowolnym momencie zakupić odpowiednie dla siebie ubrania bez jakichkolwiek ograniczeń. Zdecydować można […]
Jakie oświetlenie jest wymagane w aucie?
Jakie oświetlenie jest wymagane w aucie?
Samochód musi spełnić wiele technicznych wymogów, nim zostanie dopuszczony do ruchu drogowego. Jednym z takich kryteriów jest oświetlenie. Na pierwszym […]
Sprzątanie domu – jak sobie to ułatwić?
Sprzątanie domu – jak sobie to ułatwić?
Sprzątanie domu nie jest przyjemną rzeczą do zrobienia. Jest to jedna z tych czynności, które wszyscy musimy wykonywać, a które […]
Ostatnie wpisy