Polecamy

Moda czy funkcjonalność – czym kierować się w wyborze odzieży na zimę?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Odzież zimowa to zwykle twardy orzech do zgryzienia. Ze sklepowych półek oraz wieszaków spoglądają na nas ubrania ciepłe i wygodne oraz te będące najnowszym krzykiem mody, które świetnie się prezentują, ale z praktycznością wydają się być na bakier. Czy wszystkich tych atrybutów rzeczywiście nie da się połączyć? Co powinniśmy brać pod uwagę przy wyborze zimowej odzieży?

Dwa w jednym

Głównym elementem zimowej stylizacji jest zwykle kurtka lub płaszcz. Wybierać możemy z tysiąca wzorów oraz kolorów. Białe, czarne, czerwone, w paski, w panterkę – możliwości są nieskończone. Mankamentem takich wierzchnich okryć zazwyczaj jest jednak materiał, z którego są wykonane.

Często narzekamy, że nie jest wystarczająco ciepły lub, co gorsza, że przemaka. Z odsieczą przychodzą nam jednak kożuchy damskie. Chyba nigdy nie wyjdą z mody, a ponadto wspaniale się prezentują, nosi się je komfortowo i są bardzo ciepłe – czego chcieć więcej! To doskonałe połączenie funkcjonalności i mody.

Zimowe akcesoria

Dodatki to kolejny ważny punkt zimowej garderoby. Czapki, rękawiczki, szaliki – tu również wybór jest ogromny. Są one zazwyczaj wykonane z porządnych, ciepłych tkanin. Możemy skompletować całą kolekcję, w której zbierzemy zestawy pasujące do poszczególnej kurtki, płaszcza, czy, wspomnianego wcześniej, kożucha.

Nie zapominajmy również o akcesoriach. Zimowe torebki damskie powinny być solidne i wytrzymałe a, przede wszystkim, wodoodporne. Przyjdzie im się wszak na co dzień mierzyć z niełatwymi warunkami atmosferycznymi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co można rozdawać podczas targów?
Co można rozdawać podczas targów?
Działania promocyjne związane z obsługą targów i pokazów muszą być dostosowane do specyfiki określonego rynku. W tym wypadku ważna jest […]
Dlaczego należy często badać wzrok?
Dlaczego należy często badać wzrok?
Badanie wzroku to jedna z najważniejszych rzeczy, jakie możesz dla siebie zrobić. Wszyscy wiemy, że wzrok zmienia się wraz z […]
Kiedy konieczna jest wizyta u stomatologa?
Kiedy konieczna jest wizyta u stomatologa?
Wizyta u dentysty jest konieczna, gdy ktoś czuje się niekomfortowo lub odczuwa niepokój w związku ze stanem zdrowia jamy ustnej. […]
Ostatnie wpisy