Polecamy

Jakie są rodzaje aromatów do e-papierosa?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rosnąca popularność e-papierosów w Polsce skutkuje w coraz to większa oferta dostępnych do kupienia aromatów do tworzenia własnych kombinacji. E-papierosy wyposażone w mieszankę z aromatem służą jako bardziej spersonalizowany e-papieros, wydobywając z własnej kompozycji aromaty i smaki, które nie były wcześniej dostępne. Przed zakupem aromatów do e-papierosów warto jednak przyjrzeć się rodzajom aromatów najczęściej dostępnych w ofercie sprzedaży. Trzeba zaznaczyć, że aromaty można łączyć, jeszcze bardziej zwiększając przyjemność i satysfakcję z e-palenia.

Rodzaje dostępnych aromatów

W ofercie dostępnej na rynku aromaty do e-papierosów rozróżnia się ze względu na smak, zapach i możliwość mieszania z innymi dostępnymi aromatami. Ze względu na smak i zapach wyróżnia się aromaty:

  • Owocowe – najpewniejsze z dostępnych aromatów, pozwalające użytkownikowi na swobodne łączenie ich z innymi. W zakresie aromatów owocowych posmakować można takich egzotycznych połączeń jak ananas z gujawą, sok z kaktusa z arbuzem i maliną, czy nawet watę cukrową z owocowymi żelkami. 
  • Deserowe – oferują smak i aromat popularnych deserów, zapewniając słodki smak znany z gotowych potraw. Aromaty deserowe oferują bardziej szalone połączenia takie jak banan w czekoladzie, szarlotka z cynamonem i gorzka czekolada.
  • Tytoniowe i miętowe – jak sama nazwa wskazuje, aromaty z tej kategorii zapewniają proste doznania oparte na sprawdzonych smakach. Aromaty tytoniowe oferują znane smaki np. amerykańskiego tytoniu, zbliżają użytkownika do standardowych tytoniowych papierosów. Miętowy odpowiednik pozostaje przy sprawdzonym odświeżającym smaku, idealnie nadającym się do łączenia w kompozycje z aromatami owocowymi czy tytoniowymi.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak sobie zapewnić zbilansowane posiłki w ciągu całego dnia?
Jak sobie zapewnić zbilansowane posiłki w ciągu całego dnia?
Zbilansowane posiłki w ciągu dnia są bardzo ważne. Pozwalają zachować energię, zdrowie i dobry nastrój przez cały dzień. Ponadto, mogą […]
Nietypowe słodycze na prezent – co wybrać?
Nietypowe słodycze na prezent – co wybrać?
Jeśli szukasz czegoś nietypowego na prezent, to nie szukaj dalej. Mamy wielki wybór słodyczy, które wywołają uśmiech na twarzach Twoich […]
Wybór serwisu obiadowego
Wybór serwisu obiadowego
Wybór idealnego zestawu obiadowego nie jest sprawą łatwą. Klient może wybierać spośród wielu różnorodnych produktów. Chociaż poszczególne zestawy mogą się […]
Ostatnie wpisy