Polecamy

Jaka odzież sprawdza się wiosną?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pierwsze wiosenne promienie słońca, wyższe temperatury i kwitnąca wokół zieleń, zachęcają po porze zimowej do radykalnej zmiany naszej garderoby. Wbrew pozorom, wrażenie to może być złudne i z łatwością doprowadzi do niechcianego uziemienia w czterech ścianach z powodu choroby. Najbardziej rozsądne jest stopniowe wymieniane poszczególnych ubrań na te cieńsze i przewiewniejsze, aby nasz organizm miał czas i możliwość do przyzwyczajenia się.

Najlepsze ubrania na wiosnę

Przed postawieniem na krótkie rękawki, bezrękawniki i krótkie spodenki, zaopatrzmy się w bluzy czy koszule o delikatniejszym materiale. Temperatury nie są jeszcze na tyle wysokie, aby taka garderoba była dla nas za ciepła, ani też za niskie, aby nie dostarczała nam odpowiedniej ochrony przed chłodem. Jeśli regularnie trenujemy na zewnątrz, obowiązkowo powinniśmy ubierać odzież termiczną, która perfekcyjnie sprawdza się w każdej aktywności fizycznej.

Nie zapominajmy również o nakryciu głowy, to właśnie czapki na wiosnę zapewnią naszemu organizmowi największą i najlepszą ochronę przed przeziębieniem. W dodatku, zadbają o nasz komfort i poczucie ciepła. W cieplejsze dni postawić możemy na luźniejsze nakrycia, jak czapki z daszkiem – te są wystarczająco przewiewne, lecz nadal osłaniają głowę przed wiatrem i zapobiegają przewianiu.

Wybierając czapki, mamy do wyboru ogromną ofertę, która z roku na rok charakteryzuje się innymi trendami i hitami odnośnie do stylizacji. W tym sezonie pod względem estetyki wygrywają produkty kolorowe, nietypowe i odbiegające od tradycyjnych form.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak podkreślić kolor oczu
Jak podkreślić kolor oczu
Oczy to coś, co bardzo często nas hipnotyzuje. Każdy z nas ma nieco inny kolor tęczówki. Jest ona zatem wyjątkowa […]
Drewniane meble łazienkowe – dlaczego cieszą się tak wielkim uznaniem?
Drewniane meble łazienkowe – dlaczego cieszą się tak wielkim uznaniem?
Drewniane meble łazienkowe są wybierane najczęściej i nie ma w tym nic dziwnego – dodają one stonowanego i uniwersalnego wizerunku […]
Jakość kosmetyków – czy wpływa na naszą skórę?
Jakość kosmetyków – czy wpływa na naszą skórę?
Piękna, zdrowo wyglądająca skóra to nie tylko efekt dobrych genów. Najczęściej jest to zasługa stosowania odpowiednich kosmetyków. Regularne wykonywanie zabiegów […]
Ostatnie wpisy