Polecamy

Rodzaje oferowanych lodówek 

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Choć wydaje nam się zazwyczaj, że lodówki występują w jednej uniwersalnej formie, to jednak sprawa wygląda zgoła inaczej. Wśród oferowanych lodówek znajdziesz kilka odrębnych typów, różniących się sposobem użytkowania, konstrukcją oraz licznymi innymi parametrami. Poniżej prezentujemy ich telegraficzną charakterystykę, która pomoże Ci w szybkim odnalezieniu lodówki odpowiadającej Twoim potrzebom. 

Lodówki – dostępne i popularne rodzaje 

Pierwsyzm typem jest lodówka pod zabudowę, która cieszy się popularnością z uwagi na oszczędność przestrzeni oraz możliwość wpasowania w pozostałego wyposażenie kuchni. Lodówka taka nie zaburza wystroju pomieszczenia, jednak wymaga uwzględnienia już na etapie projektowania kuchni. W innym wypadku jej wprowadzenie w zaaranżowaną już przestrzeń może być problematyczne. 

Lodówka typu side-by-side to urządzenie o odmiennej niż konwencjonalne konstrukcji. Zamiast znajdować się w górnej części urządzenia, zamrażarka ulokowana jest obok lodówki. W modelach takich zamrażarki są często wyposażone jest w dodatkowe nowoczesne funkcje – możliwość porcjowania i kruszenia lodu, dozownik chłodnej wody. Produkty takie oferuje e-dostawca sprzętu AGD: sklep.mpm.pl.

Lodówka typu multidoor to produkt wyposażony w kilka osobnych drzwi, otwierających dostęp do oddzielnych komór. Dzięki temu masz pewność, że wewnątrz panuje niezmieniona temperatura, a wszystkie produkty przechowywane są w warunkach maksymalnie bezpiecznych. W konstrukcji lodówek typu multidoor mogą znajdować się także wysuwane szuflady. Są wysoce użyteczne i praktyczne w przechowywaniu różnego typu produktów mrożonych – na przykład mieszanek warzyw lub porcji mięsa. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Długą czy krótką – jaką suknię ślubną wybrać?
Długą czy krótką – jaką suknię ślubną wybrać?
Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Decyzja, że chcemy spędzić z kimś resztę życia to poważny krok. Nic […]
Zalety stosowania dystrybutora wody z filtrem
Zalety stosowania dystrybutora wody z filtrem
Dystrybutory wody stosowane są nie tylko jako użytek domowy, ale przede wszystkim w praktycznie każdym większym przedsiębiorstwie czy firmie. Jest […]
Dlaczego warto grać w gry planszowe?
Dlaczego warto grać w gry planszowe?
Obecnie na rynku jest mnóstwo dostępnych gier planszowych. Niestety ich ceny są często odstraszające, ale istnieją także tańsze zamienniki o […]
Ostatnie wpisy