Polecamy

Na jakie kwestie zwrócić uwagę dokonując wyboru rękawów foliowych?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rękawy foliowe są bardzo ważną częścią Twojego opakowania foliowego. Twoi klienci będą oceniać Twój produkt i firmę na podstawie jakości rękawów foliowych. Chcesz mieć pewność, że Twój produkt jest bezpieczny, ale chcesz również chronić go przed elementami.

Oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać przy wyborze rękawów foliowych:

Materiał

Materiał, z którego wykonane są rękawy foliowe, powinien być odporny na wszelkie warunki atmosferyczne. Nie chcesz przecież, aby Twój produkt został uszkodzony przez deszcz lub śnieg. Materiał powinien być również wystarczająco mocny, aby wytrzymać ostry wiatr, jak również inne klęski żywiołowe, takie jak trzęsienia ziemi i tornada.

Kolor

Kolor może również odgrywać ważną rolę w wyborze odpowiedniego typu rękawa foliowego dla Twoich produktów, ponieważ kolor pokazuje branding i pomaga uczynić opakowanie wyróżniającym się. Możesz wybrać kolor, który pasuje do Twojej marki lub wybrać inny kolor, który wyróżnia się na półce. Jeśli wysyłasz małe przedmioty, takie jak biżuteria lub elektronika, spróbuj użyć przezroczystych rękawów foliowych, aby pokazać ich prawdziwe kolory i wzory. Rękawy foliowe z Twoim logo możesz zamówić ze strony http://folmat.pl/oferta/rekawy-polrekawy-tasmy-worki/.

Rozmiar

Rękawy foliowe występują w wielu różnych rozmiarach i kształtach, w zależności od tego, jaki rodzaj produktu wysyłasz. Musisz wiedzieć dokładnie, jaki rozmiar ma Twój produkt, abyś mógł wybrać odpowiedni rozmiar rękawa dla niego, aby idealnie pasował do wnętrza paczki po wysłaniu. Jeśli nie pasuje, to jest szansa, że coś się stanie podczas tranzytu i może się uszkodzić lub całkowicie zagubić.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wyposażenie gabinetu stomatologicznego
Wyposażenie gabinetu stomatologicznego
Otwierając gabinet stomatologiczny, musimy zdawać sobie sprawę, że nie powinien być on wyposażony wyłącznie w podstawowy i wymagany sprzęt jak […]
Gdzie szukać prezentów świątecznych dla najbliższych?
Gdzie szukać prezentów świątecznych dla najbliższych?
Do Bożego Narodzenia zostało już tylko kilka dni, a co za tym idzie, to najwyższy czas, by dopiąć listę prezentów […]
Modne i ciepłe męskie ubrania na jesień
Modne i ciepłe męskie ubrania na jesień
Pogoda za oknem skłania nas do coraz częstszego myślenia o zmianie garderoby na wersję jesienno-zimową. Bardzo chłodne poranki i cieplejsze […]
Ostatnie wpisy