Polecamy
Jakimi ciekawymi przedmiotami można udekorować pokój dziecka?
Dom

Jakimi ciekawymi przedmiotami można udekorować pokój dziecka?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje tak wiele pomysłów na udekorowanie pokoju dziecka. Może to być wszystko – pościel, naklejki ścienne, lampy, meble i wiele innych. Oto lista rzeczy, których można użyć do udekorowania pokoju dziecka:

Naklejki ścienne

Pełni to jeden z najpopularniejszych sposobów dekorowania pokoju dziecięcego. Są one dostępne w najróżniejszych kształtach, rozmiarach i kolorach. Są nawet takie, na których widnieją postacie z ulubionego programu telewizyjnego lub filmu Twojego dziecka! Najlepsze w tych naklejkach jest to, że można je łatwo usunąć bez uszkadzania ścian!

Poduszki do dekoracji

Wiele osób lubi używać poduszek, aby ich domy wyglądały bardziej kolorowo i zachęcająco. Możesz to zrobić, kupując poduszki z zabawnymi wzorami lub po prostu dodając kilka kolorowych poduszek na już istniejące, aby uzyskać dodatkowy efekt!

Zestawy pościeli

Jest to kolejny świetny sposób, by sprawić, że każdy pokój będzie wyglądał bardziej kolorowo i zachęcająco! W sklepach dostępnych jest dziś wiele różnych kompletów pościeli w każdym możliwym kolorze, od neonowego różu po pastelowy błękit! Można też znaleźć komplety pościeli z wzorami, takimi jak kwiaty, zwierzęta lub inne wzory, które dzieci uwielbiają!

Świecące w ciemności gwiazdy

Gwiazdki świecące w ciemności można kupić w sklepie – samoprzylepne i fluoroscencyjne akcesoria na pewno przypadną dzieciom do gustu i dadzą im wiele frajdy. Jest to też zabawny projekt dla dzieci, który mogą wykonać z pomocą osoby dorosłej. Jeśli masz stare prześcieradła i poszewki na poduszki, które są już zbyt zniszczone, potnij je na kwadraty i pozwól dzieciom pomalować je świecącą w ciemności farbą. Farba będzie musiała wyschnąć przez noc, zanim będzie można ją powiesić w ciemności.

Filcowy mobil z kwiatami

Filcowy kwietnik to kolejny świetny element dekoracyjny, który doda koloru do pokoju dziecka, nie odwracając uwagi od innych dekoracji, takich jak obrazki czy plakaty. Można go wykonać samodzielnie, wycinając różne kształty z filcu w różnych kolorach, a następnie zszyć je razem za pomocą przędzy lub wstążki, aby zawisły na sznurku. Jeśli nie chcesz robić własnych, możesz też kupić gotowe filcowe kwiaty w Internecie lub w sklepach z artykułami rzemieślniczymi!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Styropian elewacyjny
Styropian elewacyjny
Fasada budynku jest jego ważną częścią, dlatego warto o nią zadbać. Współcześnie na rynku jest wiele styropianów w różnych cenach, […]
Jakie elementy są szczególnie ważne przy organizowaniu ślubu?
Jakie elementy są szczególnie ważne przy organizowaniu ślubu?
Jeśli bierzesz ślub, istnieje wiele elementów, które należy rozważyć i zaplanować z wyprzedzeniem. Zaproszenia ślubne Jest to jeden z najważniejszych […]
Jakie elementy idealnie będą pasować do jesiennych i zimowych stylizacji?
Jakie elementy idealnie będą pasować do jesiennych i zimowych stylizacji?
Jesień i zima to szczególne pory roku, które nie tylko wymagają dopasowywania outfitów do panujących warunków atmosferycznych, ale też dobrania […]
Ostatnie wpisy