Polecamy

Jak zadbać o naszą zapalniczkę Zippo?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Twoja Zippo to precyzyjna maszyna, która została zaprojektowana i wyprodukowana według najwyższych standardów. Odpowiednia pielęgnacja sprawi, że Twoja zapalniczka Zippo będzie dobrze wyglądać, dobrze działać i przetrwa całe życie.

Używaj wyłącznie płynu do zapalniczek Zippo. Taki płyn do zapalniczek Zippo, możesz znaleźć przykładowo na stronie https://zapalniczki.eu/pl/shop/gaz-i-benzyna/. Inne płyny mogą spowodować uszkodzenie zapalniczki. Nigdy nie używaj swojej Zippo na zewnątrz ani nie wystawiaj jej na działanie ekstremalnego ciepła, zimna lub wilgoci. Warunki te mogą spowodować uszkodzenie zapalniczki, które nie jest objęte gwarancją.

Nie uderzaj zapalniczką w twarde rzeczy

Nigdy nie należy potrząsać lub uderzać zapalniczką Zippo o twarde powierzchnie ani uderzać jej kółkiem krzemiennym o jakikolwiek przedmiot, np. inne kółko krzemienne itp. Może to spowodować pęknięcie wewnętrznych części zapalniczki, co skutkuje wyciekiem i uszkodzeniem zapalniczki nieobjętym gwarancją.

Uważaj przy napełnianiu zapalniczki paliwem

Nigdy nie próbuj napełniać zapalniczki Zippo bez uprzedniego zakręcenia zaworu paliwa poprzez wciśnięcie bocznego przycisku na górze obudowy kółka krzemieniowego (przycisk znajdujący się najbliżej Ciebie, gdy trzymasz Zippo). Następnie napełnij swoją oryginalną zapalniczkę Zippo wyłącznie oryginalnym gazem butanowym Zippo premium. Upewnij się, że po ponownym napełnieniu Twojej Zippo nie pozostały żadne pozostałości płynu przed napełnieniem. Nieprzestrzeganie tych instrukcji może spowodować wyciek i uszkodzenia zapalniczki, które nie objęte są gwarancją.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dzięki tym dodatkom wnętrza staną się przytulniejsze
Dzięki tym dodatkom wnętrza staną się przytulniejsze
Ostatnimi czasy popularne są wnętrza rodem z katalogów meblowych, gdzie królują minimalistyczne wystroje wnętrz i stonowane kolory. Taka aranżacja ma […]
Top 3 sukienki na uroczystości rodzinne dla dziewczynki
Top 3 sukienki na uroczystości rodzinne dla dziewczynki
Uroczystości rodzinne wymagają stosownego stroju niezależnie od wieku uczestnika. Na szczęście dla dziewczynek to idealna okazja do wystrojenia się, a […]
Rozwód za porozumieniem stron – jakie ma zalety to rozwiązanie?
Rozwód za porozumieniem stron – jakie ma zalety to rozwiązanie?
W każdym związku zdarzają się wzloty i upadki. Jeśli Ty i Twój małżonek jesteście razem już od jakiegoś czasu i […]
Ostatnie wpisy